✈ Welcome to B2ST Airline! ✈

Photobucket
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Kibum

In jos 
AutorMesaj
Megiddo
문이 닫히면
avatar

Mesaje : 528
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 25
Localizare : Highlight

MesajSubiect: Kibum   03.02.11 21:33

Kim Ki Bum (김기범)
Chinese Name : 金 基 范
English Name : Bryan Trevor Kim
Nickname(s): Snow White (named by Heechul), Yangban Kim (named by Heechul)
Date of Birth: August 21, 1987
Place of Birth: Seoul (서울)
Height: 179 cm/5' 10.5" (stated on Yashimmanman that his real height was 177 cm/5' 9.7")
Weight: 58 kg/127.6 lb
Blood Type: A

_________________



In the failed destination of darkness the daylight burns the wings of both of us.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://revandish-ring.tumblr.com/
 
Kibum
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
✈ Welcome to B2ST Airline! ✈ :: Special :: I'm genie for you boy :: Super Junior-
Mergi direct la: