✈ Welcome to B2ST Airline! ✈

Photobucket
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Alexander

In jos 
AutorMesaj
Megiddo
문이 닫히면
avatar

Mesaje : 528
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Highlight

MesajSubiect: Alexander   03.02.11 21:38

Alexander Lee Eusebio (알렉산더)
* Stage Name: Alexander / Xander
* Birth date: July 29, 1988 (1988-07-29)
* Blood Type: O
* Height: 182cm
* Weight: 63kg
* Family: Parents, Older Sister
* Talents: English, Chinese (Cantonese, Mandarin), Spanish, Portuguese, Japanese, Rap
* Facts: He can speak 7 different languages at varying degrees of fluency.

_________________



In the failed destination of darkness the daylight burns the wings of both of us.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://revandish-ring.tumblr.com/
Oasis
주먹을 꽉 쥐고
avatar

Mesaje : 578
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 24
Localizare : «IceBox»

MesajSubiect: Re: Alexander   27.03.11 17:49

Alexander era cam singurul membru care-mi placea de la U-KISS. Adica nu am nimic cu restul, dar desi nu-mi prea plac ca si trupa el era singurul care chiar imi placea foarte mult. Si desi niciodata nu am prea ascultat U-KISS tot m-am simtit prost atunci cand a plecat.
Anyway trecand peste asta D: Imi place de el pentru ca e foarte amuzant. Adica serios de fiecare data cand ma uit pe twitter la el imi vine sa rad XD Dar desi in mare parte a timpului face pe idiotul stie sa fie si serios cand trebuie O.O'

_________________
The most beautiful lie in the world
goodbye goodbye
The words spat out even though your heart is torn apart
goodbye goodbye
The words meaning good farewell
The words that don’t even make sense
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://false-the-skin.tumblr.com/
 
Alexander
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
✈ Welcome to B2ST Airline! ✈ :: Special :: I'm genie for you boy :: U-KISS-
Mergi direct la: