✈ Welcome to B2ST Airline! ✈

Photobucket
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Sandara

In jos 
AutorMesaj
Oasis
주먹을 꽉 쥐고
avatar

Mesaje : 578
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 25
Localizare : «IceBox»

MesajSubiect: Sandara   03.02.11 21:46

Name : Sandara Park
Nickname : Sandy, Dara, Kiray
Birth Date : November 12, 1984
Position : Vocal
Height : 162 cm (5'4")
Blood Type : A
Education : n/a
Religion : None
Hobbies : Music, Internet
Specialties : Acting, Tagalog, English, Chinese
Label : YG Entertainment
Cafe: http://cafe.daum.net/sandara
Cyworld : http://www.cyworld.com/ygdara
Me2day : http://me2day.net/21dara

_________________
The most beautiful lie in the world
goodbye goodbye
The words spat out even though your heart is torn apart
goodbye goodbye
The words meaning good farewell
The words that don’t even make sense
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://false-the-skin.tumblr.com/
 
Sandara
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
✈ Welcome to B2ST Airline! ✈ :: Special :: I'm genie for you girl :: 2NE1-
Mergi direct la: