✈ Welcome to B2ST Airline! ✈

Photobucket
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Bom

In jos 
AutorMesaj
Oasis
주먹을 꽉 쥐고
avatar

Mesaje : 578
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 24
Localizare : «IceBox»

MesajSubiect: Bom   03.02.11 21:48

Stage Name : Park Bom [박봄]
Real Name : Park Bom [박봄] / Jenny Park
Position in 2NE1 : Main Vocal
Birthdate : March 24, 1984
Height : 165cm
Blood-type : AB
Religion: Christian
Specialty : English, Japanese, piano,cello,flute
Hobbies: Listening to Music
Favorite Color: Abstract, Pink , red
Experiences :
CF
2009 March - LG Cyon Lollipop
2006 December - Anycall AnyStar with Lee hyori&Lee Junki
Music Video
2007 - May - Ji Eun Vol. 1 - Rain song 한번만 말해줘
2006 - December - Anycall AnyStar with Lee hyori&Lee Junki
2006 - November - BIGBANG Single 3[BIGBANG 03]Forever With You
2006 - August - BIGBANG Single 1 [BIGBANG]We Belong Together

_________________
The most beautiful lie in the world
goodbye goodbye
The words spat out even though your heart is torn apart
goodbye goodbye
The words meaning good farewell
The words that don’t even make sense
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://false-the-skin.tumblr.com/
Megiddo
문이 닫히면
avatar

Mesaje : 528
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Highlight

MesajSubiect: Re: Bom   06.02.11 19:46

Bom a fost singura care mi-a placut de la inceput, imi place mult vocea ei, dupa parerea mea are una dintre cele mai bune voci din kpop D: este si draguta desi pot sa zic ca uneori ma cam sperie, are momente cand fata ei pare prea de... papusa lol sau doar mi-se pare mie idk XD

_________________



In the failed destination of darkness the daylight burns the wings of both of us.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://revandish-ring.tumblr.com/
Oasis
주먹을 꽉 쥐고
avatar

Mesaje : 578
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 24
Localizare : «IceBox»

MesajSubiect: Re: Bom   07.02.11 22:07

Mie nu mi-a placut niciodata foarte mult de ea, insa recent a inceput sa-mi placa putin D: La ea cel mai mult imi place vocea si sunt de acord cu tine, si mie mi se pare ca e una dintre cele mai bune vocaliste XD

_________________
The most beautiful lie in the world
goodbye goodbye
The words spat out even though your heart is torn apart
goodbye goodbye
The words meaning good farewell
The words that don’t even make sense
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://false-the-skin.tumblr.com/
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: Bom   

Sus In jos
 
Bom
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
✈ Welcome to B2ST Airline! ✈ :: Special :: I'm genie for you girl :: 2NE1-
Mergi direct la: