✈ Welcome to B2ST Airline! ✈

Photobucket
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Raina

In jos 
AutorMesaj
Oasis
주먹을 꽉 쥐고
avatar

Mesaje : 578
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 24
Localizare : «IceBox»

MesajSubiect: Raina   03.02.11 21:53

Name : Raina (레이나)
Real Name : Oh Hye Rin (오혜린)
Position in Group : Main Vocalist
Birth Date :7th May 1989
Height : 166 cm
Weight : 46 kg
Blood Type : B
Star Sign : Taurus
Twitter : @raina57
Cyworld Mini Homepage : http://www.cyworld.com/AS_Raina
Me2Day : http://me2day.net/hyerin0507

_________________
The most beautiful lie in the world
goodbye goodbye
The words spat out even though your heart is torn apart
goodbye goodbye
The words meaning good farewell
The words that don’t even make sense
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://false-the-skin.tumblr.com/
 
Raina
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
✈ Welcome to B2ST Airline! ✈ :: Special :: I'm genie for you girl :: After School-
Mergi direct la: