✈ Welcome to B2ST Airline! ✈

Photobucket
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Nana

In jos 
AutorMesaj
Oasis
주먹을 꽉 쥐고
avatar

Mesaje : 578
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 24
Localizare : «IceBox»

MesajSubiect: Nana   03.02.11 21:53

Name : Nana (나나)
Real Name : Im Jin Ah (임진아)
Position in Group : Sub Vocalist
Birth Year : 14th September 1991
Height : 171 cm
Weight : 48 kg
Blood Type : A
Star Sign : Virgo
School : Jeongju Ochang High School
Me2Day : http://me2day.net/sanmiy7

_________________
The most beautiful lie in the world
goodbye goodbye
The words spat out even though your heart is torn apart
goodbye goodbye
The words meaning good farewell
The words that don’t even make sense
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://false-the-skin.tumblr.com/
 
Nana
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
✈ Welcome to B2ST Airline! ✈ :: Special :: I'm genie for you girl :: After School-
Mergi direct la: