✈ Welcome to B2ST Airline! ✈

Photobucket
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Yang Yoseob (양요섭)

In jos 
AutorMesaj
Megiddo
문이 닫히면
avatar

Mesaje : 528
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Highlight

MesajSubiect: Yang Yoseob (양요섭)   03.02.11 20:06

Yang Yo Seob
Birth name: Yang Yo Seob (양요섭)
Date of birth: January 5, 1990 (age 21)
Position: Main Vocalist, Dancer
Yo Seob is the main vocalist of BEAST. Noted to be the "cute" member of BEAST.
Yoseob is currently a regular cast member on "100 Points Out of 100" which was originally known as "Oh My School" and replaced "Star Golden Bell".

_________________



In the failed destination of darkness the daylight burns the wings of both of us.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://revandish-ring.tumblr.com/
 
Yang Yoseob (양요섭)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
✈ Welcome to B2ST Airline! ✈ :: V.I.U (Very Important U) :: Yang Yoseob (양요섭)-
Mergi direct la: