✈ Welcome to B2ST Airline! ✈

Photobucket
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Qri

In jos 
AutorMesaj
Oasis
주먹을 꽉 쥐고
avatar

Mesaje : 578
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 25
Localizare : «IceBox»

MesajSubiect: Qri   03.02.11 22:23

Position: Vocalist
Birthdate: December 12, 1986 (1986-12-12) (age 23)
Birth name: Lee Ji-hyun (이지현)
Height: 162
Weight: 44
Nickname: Qri, Cury
School: MyungJi University - studying theatrics
Roommate: Boram

Filmography:
2009: MBC Queen SeonDeok - (Drama)
2009-2010: KBS2 God of Study/공부의 신 (Drama) - Cameo
2010: SBS Giant/자이언트 (Drama) - Cameo
2010: Death Bell 2/고사 2 (Movie) - Cameo

_________________
The most beautiful lie in the world
goodbye goodbye
The words spat out even though your heart is torn apart
goodbye goodbye
The words meaning good farewell
The words that don’t even make sense
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://false-the-skin.tumblr.com/
 
Qri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
✈ Welcome to B2ST Airline! ✈ :: Special :: I'm genie for you girl :: T-ara-
Mergi direct la: