✈ Welcome to B2ST Airline! ✈

Photobucket
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Hwayoung

In jos 
AutorMesaj
Oasis
주먹을 꽉 쥐고
avatar

Mesaje : 578
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 25
Localizare : «IceBox»

MesajSubiect: Hwayoung   03.02.11 22:23

Birth name: Ryu Hwa-young (류화영)
Birthday: April 22nd, 1993
Height: 168CM
Position: Rapper
Education: Sungeul High School
Family: Twin sister Ryu Hyoyoung in Co.Ed
Roommate: Soyeon - Eunjung

_________________
The most beautiful lie in the world
goodbye goodbye
The words spat out even though your heart is torn apart
goodbye goodbye
The words meaning good farewell
The words that don’t even make sense
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://false-the-skin.tumblr.com/
 
Hwayoung
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
✈ Welcome to B2ST Airline! ✈ :: Special :: I'm genie for you girl :: T-ara-
Mergi direct la: