✈ Welcome to B2ST Airline! ✈

Photobucket
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Krystal

In jos 
AutorMesaj
Megiddo
문이 닫히면
avatar

Mesaje : 528
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Highlight

MesajSubiect: Krystal   05.02.11 13:44

Krystal

Real name: Jung Soo-jung
Date of birth: October 24, 1994
Younger sister of Jessica, member of another Korean girl group Girls’ Generation.
Starred in sitcom More Charming by the Day.

_________________



In the failed destination of darkness the daylight burns the wings of both of us.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://revandish-ring.tumblr.com/
Oasis
주먹을 꽉 쥐고
avatar

Mesaje : 578
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 25
Localizare : «IceBox»

MesajSubiect: Re: Krystal   20.02.11 18:22

Primul MV care l-am vazut de la f(x) a fost NU ABO iar de atunci a inceput sa-mi placa foarte mult Krystal, pentru ca ea imi placea cel mai mult in MV-ul acela XD Am avut o perioada in care nu imi prea placea, cam aceeasi perioada in care nu-mi placea Jessica de la SNSD (o fi pentru ca sunt surori lol D: ) dar acum nu mai am nimic cu ea si imi place iar destul de mult.

_________________
The most beautiful lie in the world
goodbye goodbye
The words spat out even though your heart is torn apart
goodbye goodbye
The words meaning good farewell
The words that don’t even make sense
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://false-the-skin.tumblr.com/
 
Krystal
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
✈ Welcome to B2ST Airline! ✈ :: Special :: I'm genie for you girl :: f(x)-
Mergi direct la: