✈ Welcome to B2ST Airline! ✈

Photobucket
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 G-Dragon

In jos 
AutorMesaj
Megiddo
문이 닫히면
avatar

Mesaje : 528
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Highlight

MesajSubiect: G-Dragon   03.02.11 20:41

Postion: Leader / Main Rapper / Composer / Song writer
Name: Kwon Ji Yong (권지용)
Real name : Kwon Ji-yong
Date of birth : August 18th, 1988
Physique : 170cm, 54kg
Education : Traditional Arts Middle School
Hobbies : Drawing, listening to music
Talents : Rap, dance, beat box, songwriting

G-Dragon is the leader of Big Bang. He has been trained by YG Entertainment since the age of twelve, often at the side of fellow member Tae Yang. He often composes and produces the group’s material.

_________________



In the failed destination of darkness the daylight burns the wings of both of us.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://revandish-ring.tumblr.com/
Oasis
주먹을 꽉 쥐고
avatar

Mesaje : 578
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 25
Localizare : «IceBox»

MesajSubiect: Re: G-Dragon   08.02.11 18:17

Cand am auzit de el nu mi-a prea placut, nu cred ca aveam vreun motiv anume ca sa-l displac dar pur si simplu nu credeam ca o sa ajunga sa-mi placa vreodata. Acum insa GD e unul dintre cantaretii mei preferati si unul dintre cei care primesc tot respectul meu. Imi pare rau ca atat de multa lume nu il suporta cand de fapt nu a facut nimic gresit. Vreau sa zic, mereu incearca sa ii multumeasca pe toti si munceste din greu la ceea ce face. Pana si el a spus ca nu intelege ce au cu el pentru ca nu le-a facut nimic si mereu da tot ce e mai bun din el, si chiar asa e. Oricum nu conteaza, eu tot o sa-l iubesc si o sa-l respect orice ar face <3

_________________
The most beautiful lie in the world
goodbye goodbye
The words spat out even though your heart is torn apart
goodbye goodbye
The words meaning good farewell
The words that don’t even make sense
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://false-the-skin.tumblr.com/
 
G-Dragon
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
✈ Welcome to B2ST Airline! ✈ :: Special :: I'm genie for you boy :: BIG BANG-
Mergi direct la: