✈ Welcome to B2ST Airline! ✈

Photobucket

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Favorite B2ST member

In jos 
AutorMesaj
Megiddo
문이 닫히면

Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Highlight

MesajSubiect: Favorite B2ST member   05.02.11 17:11

Care membru B2ST este preferatul vostru?

In the failed destination of darkness the daylight burns the wings of both of us.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://revandish-ring.tumblr.com/
Oasis
주먹을 꽉 쥐고

Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 24
Localizare : «IceBox»

MesajSubiect: Re: Favorite B2ST member   05.02.11 17:21

Ok postul asta o sa fie cam lung lol. Membrul meu preferat este Hyunseung. La inceput nu mi-a prea placut si mi se parea putin ciudat sincera sa fiu insa pe urma a inceput sa-mi placa foarte mult. Mi-am dat seama ca nu e deloc ciudat si nici timid sau ceva de genul, de fapt e adorabil si foarte vorbaret, cred ca el vorbeste cel mai mult din trupa lmao. Nu pot sa-i inteleg pe cel care il urasc sau au ceva cu el, sau cei care spun ca nu e talentat. Are o voce minunata si danseaza foarte bine, a dovedit de destul de multe ori ca e talentat si in plus e si perfectionist. Imi pare bine ca a fost destul de puternic si nu a renuntat la visul lui dupa ce a fost eliminat de la BIG BANG, ei nu stiu ce au pierdut. Oricum nu e doar 'membrul meu preferat de la B2ST' ci e un fel de inspiratie pentru mine. De fiecare data cand ma uit la el si vad cum e acum imi dau seama ca nu ar trebui sa renunt la nimic atat de usor cum am facut-o pana acum. Chiar daca pare greu, trebuie sa cred ca pana la urma o sa reusesc. M-a facut sa-mi doresc ceva anume. Pentru cat de puternic e, pentru cat de talentat e, pentru felul in care a trecut peste atatea lucruri si inca poate sa zambeasca intr-un fel minunat, pentru personalitatea lui, pur si simplu pentru tot ceea ce e merita tot respectul meu <3
Dar cu toate astea si ceilalti membri imi plac foarte mult. Toti au trecut prin multe si merita respect pentru ca au suportat toate comentariile pline de ura care le-au fost adresate si au ajuns unde sunt acum.

goodbye goodbye
The words meaning good farewell
The words that don’t even make sense
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://false-the-skin.tumblr.com/

Favorite B2ST member
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
✈ Welcome to B2ST Airline! ✈ :: Shock of the New Era :: B2ST Discussions-
Mergi direct la: